Yayınlayan: Mosha Haziran 4, 2020 Yorum yapılmamış

UZMAR, 1-5 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen Kılavuz Kaptanlar Haftası etkinlikleri çerçevesinde, hizmet verdiği limanlarda denize çelenk bırakarak deniz şehitlerini andı. Akçansa Limanı, İskenderun Limanı, Ambarlı Limanı ve Nemrut Kılavuzluk İstasyonu’nda gerçekleştirilen etkinlikler sırasında UZMAR’a ait römorkörler de yaptıkları gösteriyle anma törenine eşlik ettiler.

Geçtiğimiz Günlerde kaybettiğimiz, UZMAR ailesinin değerli Kılavuz Kaptanı Şakir Sabuncuoğlu da meslektaşları tarafından bu anlamlı günde anıldı.

 

UZMAR, 1-5 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen Kılavuz Kaptanlar Haftası etkinlikleri çerçevesinde, hizmet verdiği limanlarda denize çelenk bırakarak deniz şehitlerini andı. Akçansa Limanı, İskenderun Limanı, Ambarlı Limanı ve Nemrut Kılavuzluk İstasyonu’nda gerçekleştirilen etkinlikler sırasında UZMAR’a ait römorkörler de yaptıkları gösteriyle anma törenine eşlik ettiler.Geçtiğimiz Günlerde kaybettiğimiz, UZMAR ailesinin değerli Kılavuz Kaptanı Şakir Sabuncuoğlu da meslektaşları tarafından bu anlamlı günde anıldı.#uzmar #kılavuzkaptan #harbourcaptain #captain #denizşehitleri #seacaptain #sealife #kılavuzkaptanlarhaftası #weloveourjob

UZMAR paylaştı: 4 Haziran 2020 Perşembe